Dünyanın En Büyük Türkçe FoRuMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Türkçe FoRuMu

Dünyanın En Büyük Türkçe FoRuMuNa Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Crysis Tanıtım

YazarMesaj
batuhan
Halkın Admini BaTuHaN
Halkın Admini BaTuHaN
batuhan

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı: Sonsuz
Aktiflik Aktiflik: 24 Saat
Güçlülük Güçlülük: FuLL

Crysis Tanıtım Empty
MesajKonu: Crysis Tanıtım   Crysis Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 2:42 pm

Crysis Tanıtım 10781

FarCry'in yaratıcısı, üç Türk'ün sahibi olduğu Crytek tarafından hazırlanan Crysis, oyunculara büyük yenilikler vadediyor. Crytek'in kendi ürünü olan CryEngine 2 motoru kullanan oyunda, gerçekçi ve zorlu yapay zeka bizi bekliyor. Kusursuza yakın gerçekçilikte obje fizikleri ve etkileşimleri, zorlu yapay zeka, 32 oyuncuya kadar multiplayer desteği, rahat oynanabilirlik ve kurgusu sayesinde oyuncuyu saran hikayesi ile FPS türünde yeni bir sayfa açacak gibi görünüyor.

Oyunun FPS türüne getireceği büyük oynanabilirlik yeniliklerinin başlıcaları:

Nanosuit zırh. Karakterinizin kuvvet, hız yetenekleri ile ve zırh özelliklerini artıran özel giysi ekipmanı.

Çok seçenekli kamuflaj ekipmanı. Oyun esnasında mekan değişimine göre anında değiştirilebilen kamuflaj özelliği.

Görev çeşitliliği. Zengin görev havuzu ve hikayeyi farklı yollardan bitirme seçenekleri.

Modifiye edilebilir silahlar. Özel parçalar eklenerek yeni özelliklerle donatılabilen silahlar.

Tüm oyun dünyasında olduğu gibi Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi oluşan oyun, daha uzun yıllar oyunseverlerin bilgisayarında kalacak gibi gözüküyor. Ülkemizde oyuna gösterilen bu rağbette, sekiz farklı dildeki seslendirmeler arasında Türkçe dublajın da bulunması, en önemli etkenlerden biri.
http://forum-turkey.yetkinforum.com

Crysis Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IKV Tanıtım
» Silkroad Tanıtım
» Ogame Tanıtım
» Popmundo Tanıtım
» Half Life Tanıtım