Dünyanın En Büyük Türkçe FoRuMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dünyanın En Büyük Türkçe FoRuMu

Dünyanın En Büyük Türkçe FoRuMuNa Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zu online tanıtım resimli

2 posters
YazarMesaj
batuhan
Halkın Admini BaTuHaN
Halkın Admini BaTuHaN
batuhan

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı: Sonsuz
Aktiflik Aktiflik: 24 Saat
Güçlülük Güçlülük: FuLL

Zu online tanıtım resimli Empty
MesajKonu: Zu online tanıtım resimli   Zu online tanıtım resimli Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 12:13 pm

Oyun'un adını duyduğumuzda kullağımıza biraz değişik geliyor aslında.Oyunu yapan firma adını daha önce Myth War,Voyage Century,Tales of Pirates gibi ünlü oyunlardan duydumuz İnternet Gaming Gate yani İGG.Oyuna ilk baktığımda ilgimi çeken şey grafikleri olduğunu söyleye bilirim Cel-shaded(not cel-shaded'İn ne olduğunu öğrenmek için = http://en.wikipedia.org/wiki/Cel-shaded_animation)

Tabi İGG'nin bütün oyunlarında olduğu gibi bu oyunda ücretsizdi.Bende merak ettim ve indirdim.(genel olarak ücretsiz oyunları seviyoruz sanırım)

Oyuna ilk girdiğimde bana hangi mascot'u istediğimi sordu mascot olayını görünce ekrana söyle bir baktım ne bu diye (meğer ölünce ruh olarak mascot geliyor ve o şekilde canlanıyorsunuz bu öldğün yere git yapısı wowdakine benziyor fakat başka tür canlanma yollarıda var)

Mascot'umu seçtikten sonra karakter seçme ekranı gözümün önüne geldi ve karşıma Sun Warrior,Moonmaiden,Swordsman,Bead Fairy,Summoner isimli 5 farklı sınıf çıktı öncelikle isimlerinden dolayı diğer oyunlarda bunları görmediğim için pek anlamadım ve Swordsman açtım(adından etkilendiğimi söylemem gerek)

Swordman'in genel özelligi arkasında taşıdığı kılıcı fırlatmak ben ilk gördüğümde daha bir savaşcı türü beklemiştim ama garip bişey geldi karşıma doğru söylemek gerekirse.Oyun ilk başlarda çok güzel gözüktü gözüme yapılar sonra bir yerden bir yere kılıcın üzerinde gitme güzel ve oyuna uyan müzikler.
(Fakat bir oyun sadece bunlardan ibaret olmamalı değilmi)
İlk başlarda çok eylenceli gelen bir oyundu benim için fakat ilerki zamanlarda oyundan sıkılmaya başlamıştım.Oyundaki herşey skillere dayalı idi hiç bir kişisel beceri gerektirmiyordu.Oyunun bu tarafını görünce tabiki biraz sıkıldım.

Oyunda genel olarak level atlama yöntemi görevler alıp(genelde yaratık kesmek veya içinden düşen neseleri istiyor)bunları tamamlamak.Hızlı bir level atlama olayına sahip olduğunu söyleye bilirim Swordman'den başka Sun Warrior ve kısada olsa Summoner deneyiminede sahib oldum Sun Warrior adındanda anlaşıldığı gibi direk silahla saldıran bir tür Summoner ise büyü ve yarattığı yaratıklar ile savaşıyor.

Oyunda talent sistemi mevcut (wowdakine biraz benziyor)talent'te verdiğiniz puanlara göre büyülerin güçleride değişiyor bu yüzden düzgün talent dağlımı yapmak hayati bir önem taşıyor diye biliriz.

Oyuna genel olarak baktığımızda cin kung-fu öğeleri ile yapılmış bir mmorpg görüyoruz en önemli özelliği grafikleri olup kullanıcının kişisel yeteneklerini pek önemsemiyor.İlk başladığımda bir umut ile başlasamda sonradan sıkıldığımı söyleye bilirim fakat bir çok online oyuna görede daha iyi bir yapısı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Zu online tanıtım resimli 15221011290

Zu online tanıtım resimli 15223616922Zu online tanıtım resimli 23020308476Zu online tanıtım resimli 23020227748
http://forum-turkey.yetkinforum.com
(-)@$@N
Paylaşımcı
Paylaşımcı
(-)@$@N

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Aktiflik Aktiflik: 0
Güçlülük Güçlülük: 0

MesajKonu: Geri: Zu online tanıtım resimli   Zu online tanıtım resimli Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 8:55 am

knk buna basşlayak güzel bişiye benziyo
batuhan
Halkın Admini BaTuHaN
Halkın Admini BaTuHaN
batuhan

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı: Sonsuz
Aktiflik Aktiflik: 24 Saat
Güçlülük Güçlülük: FuLL

MesajKonu: Geri: Zu online tanıtım resimli   Zu online tanıtım resimli Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 3:18 pm

knk grafikleri pek hoşuma gitmedi...
http://forum-turkey.yetkinforum.com

Zu online tanıtım resimli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cabal online Tanıtım
» IKV Tanıtım
» Crysis Tanıtım
» Silkroad Tanıtım
» Ogame Tanıtım